Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
60 Postów

(lelek32)
Początkujący
W ogóle to beauty dlaczego zawsze obstajesz za tymi najbardziej aktywnymi na forum, chcesz się przypodobać czy jak???? Tak mi się wydaje.... Ale pisz może chociaż tak zyskasz szacunek hahahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
lelaku
czy mógłbyś nam nie obniżać poziomu dyskusji na tym forum?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
beauty napisał:
lelek32 napisał:
Ty wiesz w ogóle stary dziadu co piszesz,

lelumpolelum, ty to nawet "krocza" nie godzien "wylizywac"
Temu Gosciowi. Nazbyt wali od ciebie:
"biedronkowcem pospolitym"!!!


Zaczynam wątpić czy ty jesteś serio female...

najlepsze, że masz właśnie ten sposób bycia: wszystko mi się należy, jestem młodą siksą i mam mieć!!! - który tu tak żwawo tępi kilku mędrców ( z Maryjankiem na czele), a tak im włazisz w (_I_) , że Ci odpuścili..

Widać masz praktykę we włażeniu w (_I_) i jak to napisałaś w "wylizywaniu"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
Jasna napisał:
że masz właśnie ten sposób bycia: wszystko mi się należy, jestem młodą siksą i mam mieć!!! - który tu tak żwawo tępi kilku mędrców ( z Maryjankiem na czele), a tak im włazisz w (_I_) , że Ci odpuścili..
Jasna ogarnij sie troche. Wypisujesz brednie na moj temat.

Oczywiscie rozumiem, ze nie czytasz moich postow.
To jest forum.

Gdybys byla tak uprzejma i czytala lub zrozumiala choc czesciowo(po przeczytaniu)
to powinnas bez pomocy kogos bystrzejszego wiedziec,
ze ja (od zawsze) pietnowalam
"komusze" cechy wolicjonalne "biedronkowcow pospolitych".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
Jasna napisał:
beauty napisał:
lelek32 napisał:
Ty wiesz w ogóle stary dziadu co piszesz,

lelumpolelum, ty to nawet "krocza" nie godzien "wylizywac"
Temu Gosciowi. Nazbyt wali od ciebie:
"biedronkowcem pospolitym"!!!


Zaczynam wątpić czy ty jesteś serio female...

najlepsze, że masz właśnie ten sposób bycia: wszystko mi się należy, jestem młodą siksą i mam mieć!!! - który tu tak żwawo tępi kilku mędrców ( z Maryjankiem na czele), a tak im włazisz w (_I_) , że Ci odpuścili..

Widać masz praktykę we włażeniu w (_I_) i jak to napisałaś w "wylizywaniu"


eeeetam-jasnej trzeba wybaczyc jej chyba tylko troche zazdrosc,ze inni to jakies tam wylizywnie i wlazenie w d....,itp...
a ona albo wcale albo po bozemu tylko, jeszcze przez dziurke w przescieradle,...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
Ty ruda wrednoto > nie wywołuj wilka z lasu....

Krzysiu > ona ostatnio mechanika szukała, bo ten jej wysportowany lolek juz jej nie chce....
Zresztą jakos mu sie nie dziwie, ja tez bym jej nie chciał.....
A fuuuuuuuj

co do beauty > nie wnikam kim jest lub pod kogo sie podszywa, ale pisze przynajmniej jak jest i nie jest obłudna jak połowa z naszych pań.....
Kto nie zauwazył jeszcze ze ten swiat kreci sie w okół sexu i pieniedzy, znaczy ze ma problem z interpretacją dnia dzisiejszego.....
Ruda na pewno nie zauwazyła, bo jej obie te rzeczy są obce, baaaardzo obce....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty

(duska)
Początkujący
jasta102 napisał:
oj uważaj
abyś się za szybko nie przywitała z samobójcami
a chyba w tamtym kierunku kroczysz



michalku, ty tylko jadem plujesz i tyle. Moze i napisales tych postow troche, ale jesli chodzi o ich merytoryke, to pozostawia ona wiele do zyczenia. Jedziesz na ilosc nie na jakosc i to wlasnie ty obnizasz znacznie poziom tego forum swoim pieniactwem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Kubanczyk _
(kubanczyk)
Wiking
Jak tak przeglądam to badziewiarskie forum to dochodzę do wniosku, że jaki by nie był temat to zazwyczaj dochodzi do tego, że ludzie się obelgami obrzucają, liczą kto ma więcej postów napisanych, i suma sumarum nic to nie ma wspólnego z tematem. Czy wam płacą za pisanie tych gniotów ? co to ma wspólnego z tym chłopakiem ze Stæbek ? I gdzie są w tym momencie wasi rodzice ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Marek Gadek
(marek2739)
Nowicjusz
U mnie w mieszkaniu w Stavanger 14 lutego powiesił sie na łóżku kolega (Anglik) , znależliśmy go po pracy nic nie wskazywało że może soć odwalić w wekend popiliśmy i opowiadał że wraca do kraju , a może ruszy w świat . Rano napisał list do babci , zapłacił rachunki na kompie, a o 11 godzinie już nie żył . Niewiem co kieruje takimi ludzmi . Miał super prace robił tatuaże , mnustwo znajomych , świetny kontakt z rodzinna , ale może ktoś go nie rozumiał...............
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
no popatrz jaki porzadny chłopaczyna....
jestem pewny,ze ten poltun ze stabek najebał długów i w związku z tym chciał uszkodzic lokomotywe!
Tyle ze jak przezyje, to jego problem nie zniknie, a wrecz sie podwoi/potroi.....
Zabic sie to trzeba umiec.....
Szacun dla angola za zapłacenie rachunków!
PS: Zadne z nas nie zna dnia ani godziny....
Dlatego > gwałcic rabowac, warszawa musi panowac.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok